Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Waterproof LED Programmable Display 30MM Building / Bar Decoration
| Material: | German Bayer PC |
|---|---|
| Protection Class: | IP68 |
| Working Voltage: | DC12V |
Zewnętrzne światła stałe RGB RGBW IP67 wodoodporne LED Pixel Point Light Source
| Zastosowanie: | Inżynieria krajobrazu i oświetlenia |
|---|---|
| Moc: | 0,8 W |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Budowlane Oświetlenie Siatkowe Pikselowe LED Światło RGB DMX Sterowanie LED Punktowe Światło
| Aplikacja: | Inżynieria krajobrazu i oświetlenia |
|---|---|
| Moc: | 0,3 W |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
12V 5050SMD Led Sign Module 30mm RGB Full Color Fire Protection
| LED QTY: | 3 szt. 5050SMD |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor RGB |
| Żeton: | Epistar |
30mm SMD 5050 12V rgb led pixel with full color-----11 years manufacturing experience
| Packaging Details: | in Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC, MoneyGram |
20mm LED Point Light Source Adresable Color IP67 DC12V Smart Control Point Light Moduł światła LED zewnętrznego
| PROWADZONY: | Dioda SMD5050 |
|---|---|
| dziurkacz: | 20 mm |
| Materiał korpusu lampy: | Plastikowy |
30mm 24V RGB LED IP67 Programowalne Punktowe Oświetlenie Krajobrazowe
| Aplikacja: | Inżynieria krajobrazu i oświetlenia |
|---|---|
| Moc: | 0,8 W |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
P62.5 Piksele rozmiar elastyczny ekran zasłonowy LED Ekran sieciowy do reklamy zewnętrznej
| Rozstaw pikseli: | P62.5 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Oświetlenie elewacji, sufit |
| Typ diody LED: | SMD3535 |
Pixel Pitch 30mm 40mm 50mm Wyświetlacz kurtyny LED Miękki ekran LED na zewnątrz
| Nazwa handlowa: | miracle bean |
|---|---|
| Rozmiar panelu: | Dostosowane |
| Kolor: | Pełny kolor RGB |
Lampa LED 12V z jasnym kolorem RGB i wydłużoną żywotnością
| Źródło światła: | LED |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Lampa rozrywkowa LED |
| Materiał: | Plastikowy |

