Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2038 produkty.
Pixel Pitch 30mm 40mm 50mm Wyświetlacz kurtyny LED Miękki ekran LED na zewnątrz
| Nazwa handlowa: | miracle bean |
|---|---|
| Rozmiar panelu: | Dostosowane |
| Kolor: | Pełny kolor RGB |
Lampa LED 12V z jasnym kolorem RGB i wydłużoną żywotnością
| Źródło światła: | LED |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Lampa rozrywkowa LED |
| Materiał: | Plastikowy |
Lampa LED 12V z jasnym kolorem RGB i wydłużoną żywotnością
| Źródło światła: | LED |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Lampa rozrywkowa LED |
| Materiał: | Plastikowe |
Wodoodporna lampa LED Pixe 0,3 W 12 V 12 mm z 2-letnią gwarancją
| Temperatura przechowywania: | -40℃-80℃ |
|---|---|
| Materiał: | obudowa komputera |
| Kolor: | RGB |
Wodoodporne adresowalne moduły LED RGB 0,12 W 12 mm
| Model IC: | IC16716 |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| kolor: | Pełny kolor RGB |
Taśma LED 12v 60leds / M 20IC RGB Ws2811 SM16703 UCS1903 5m
| Rodzaj diody LED: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 12 V / 24 V. |
| Długość: | 5 m / rolka |
P50 P62.5 P125 Piksele Ekran RGB LED Mesh wodoodporny Oświetlenie krajobrazowe w pomieszczeniach wewnętrznych / zewnętrznych
| nazwisko: | Ekran z siatki LED |
|---|---|
| napięcie: | DC12V |
| Materiał: | PC anty-UV |
DC5V Outdoor Advertising Led Channel Letter With RGB Full Color Effect
| Item: | advertising sign letter |
|---|---|
| Size: | according to needs |
| IP RATE: | outdoor IP67 |
300W Przekładnik stałoprądowy z zasilaczem o wysokiej wydajności dla światła LED
| Kolor: | Ciemno szary |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Materiał powłoki: | Stopu aluminium |
Zasilacz DC24V 2,5A stałym napięciem LED dla kanału LED / Pixel LED RGB
| Szczegóły pakowania: | 38 * 29 * 15CM / 50PCS GW: 16KGS NW: 15KGS |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 3-5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T / T Z wyprzedzeniem, Western Union, Paypal, LC |

