Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Ceny fabryczne wielofunkcyjne oświetlenie Produkty 2m na zestaw LED Strip Light z FPC Flexible PCB Board i Epistar5050 Chip i obsługa różnych kolorów
| Moc: | 1,2 W, 0,72 W, 15 W, 12 W ± 10%, 0,9 W/moduł |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Emitujący kolor: | Naturalny biały, chłodny biały, trójkolorowy (czerwony niebiesko-zielony), niebieski, czysty biały |
Wnętrze i zewnętrzne 400W 12V LED Driver Led Zasilanie wysokiej jakości IP67 wodoodporne do oświetlenia dekoracyjnego
| Moc: | 1,2 W, 0,72 W, 15 W, 12 W ± 10%, 0,9 W/moduł |
|---|---|
| Temperatura kolorów: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Emitujący kolor: | Naturalny biały, chłodny biały, trójkolorowy (czerwony niebiesko-zielony), niebieski, czysty biały |
Wodoodporny zasilacz LED 300W 12V do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, wysokiej jakości, IP67, do oświetlenia dekoracyjnego
| Emitujący kolor: | Naturalny biały, chłodny biały, trójkolorowy (czerwony niebiesko-zielony), niebieski, czysty biały |
|---|---|
| Typ: | Zasilacz LED |
| Temperatura przechowywania (℃): | -40 - 60, |
24V 12V zasilacz wodoodporny wysokiej jakości sterownik LED dla światła LED Moduł LED CE RoHS certyfikowany
| wymiar: | 225*53*19 mm |
|---|---|
| Połączenie: | Drut |
| Stosowanie: | Wyświetlacz LED, światło LED, pasek LED |
Wysokowydajny zasilacz LED Driver Wodoodporny IP67 Ekran LED Mesh Moduł LED Punkt Świetlny 110-240AC Stałe Napięcie
| Temperatura przechowywania: | -40°C do +60°C |
|---|---|
| Perspektywy: | Zamknięta wodoodporność |
| Uszczelka: | 10 sztuk/szt |
IP67 Waterproof 5V 12V Square12mm Light RGB String Outdoor Decoration LED Light RGB LED Pixel
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Aplikacja: | Reklama |
| Materiał korpusu lampy: | komputer |
Moduł led 3W 24V IP67 Miracle Bean 50MM rgb Wodoodporny
| moc: | 3 W. |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Piksel LED RGB |
| Napięcie robocze: | DC24V |
Zewnętrzny 40mm 50mm SMD3535 DMX 512 cyfrowy RGB LED Pixel IP67 wodoodporny
| Napięcie robocze: | DC24V |
|---|---|
| Tworzywo: | obudowa komputera |
| Prędkość mocy: | 0,75 W. |
Zewnętrzny 40mm 50mm 100mm SMD3535 DMX 512 Cyfrowy RGB LED Pixel IP67 Wodoodporny
| napięcie robocze: | DC24V |
|---|---|
| Tworzywo: | obudowa komputera |
| Prędkość mocy: | 0,75 W. |

