Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Inteligentny ekran LED Panoramiczny 3D Wodoszczelny Akrylowy zewnętrzny Zintegrowany Architektoniczny Światło krajobrazowe
| Zastosowanie: | krajobraz na zewnątrz |
|---|---|
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Nazwa produktu: | Ekran z siatki LED |
Wodoodporny zewnętrzny reflektor LED 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w 200w 300w 400w Rgb Led Flood Lights
| Kąt wiązki: | 8 ° 15 ° 25 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| moc: | 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w. Itp |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Rgb Square Pixel Led Lighting wodoodporny Dmx Rgb Wielokolorowy 12mm 5V 12V Dekoracja Świąteczne światło krajobrazowe
| Przedmiot: | Kwadratowe światło pikselowe LED |
|---|---|
| System sterowania: | DMX512 |
| Źródło LED: | SMD5050 |
IP67 12v Stałe Świąteczne Święta Oświetlenie zewnętrzne 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source
| Nazwa produktu: | światło punktowe LED |
|---|---|
| Numer modelu: | XH-H3003P12 |
| Przedmiot: | 30 mm LED Pixel Light |
Wysoka jasność RGB 50mm LED źródło światła punktowego Łatwa instalacja Design adresowalny Faza budynku Fasady oświetlenie krajobrazowe
| Protokół: | Protokół SPI |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Metoda wyświetlania: | RGBW/RGB |
Cudowna fasola gorąca sprzedaż 24V LED soczewki elastyczny dekoracyjny pas światła
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
Cudowna fasola gorąca sprzedaż 24V LED soczewki elastyczny dekoracyjny pas światła
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
Cudowna fasola gorąca sprzedaż 24V RGB LED soczewki elastyczny dekoracyjny pas światła
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| LED: | 48led/m |
| Model: | Światło taśmy LED |
IP67 Wodoodporny programowalny LED Video Outdoor Building Background Składany wyświetlacz LED z siatki
| Napięcie: | DC12-24V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kontroler LED DMX512 |
| Gwarancja: | 3 lata gwarancji |
Zasilacz LED DC 12V 24V IP67, transformator, sterownik LED do oświetlenia LED
| Aplikacja: | Światło LED |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 200 W |
| Słowo kluczowe: | sterownik led, zasilacz led |

