Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2038 produkty.
Zewnętrzny wodoodporny LED Świąteczny Dekor Bożonarodzeniowy RGBW Źródło Led Point Lights Light String
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
24V wodoodporny Rgbw światło LED String Point Eaves światło na świąteczne dekoracje świąteczne Certyfikat CE
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Zewnętrzne budynki LED źródło światła punktowego 160° kąt wiązki 12V IP67 wodoodporne dla okien
| Temperatura otoczenia: | -20℃-60℃ |
|---|---|
| Sposób instalacji: | Montowane na powierzchni |
| Wielkość: | 20mm |
Elastyczne oświetlenie fasady budynku LED zasłona zewnętrzna krajobraz
| napięcie: | 12V |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| źródło ledowe: | Chip LED Epistar 3535 RGB |
RGBW wodoodporne oświetlenie 25 mm średnica 1,5 W dla zewnętrznego domu
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Inteligentne stałe okna zewnętrzne Dekoracyjne oświetlenie świąteczne z kontrolą APP i klejem PC Shell
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Smart Christmas LED Permanent String Point Light, Outdoor LED Eaves Light PC Shell Glue IP67 wodoodporny
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Stałe zewnętrzne światła RGB wodoodporne dla temperatury otoczenia -40C-60C i dekoracji świątecznej
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Długotrwałe RGBIC LED Stałe światło do dekoracji świątecznych PC Shell Glue LED QTY 1 Leds/piece
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Rgbw Białej Led Stałe Światła Zewnętrzne Do Dekoracji Domów Eave Ip67
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |

