Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2038 produkty.
Plastykowa lampa LED Amment z jasnym kolorem RGB i przyciągającym wzrok projektem
| Źródło światła: | LED |
|---|---|
| napięcie: | 12v |
| Materiał: | Plastikowy |
Programowalny moduł taśmy LED RGB światło pikselowe K-8000C Sterownik LED karty SD
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Miracle Bean |
| typu: | Przełącznik ręczny, kontroler LED karty SD K-8000C |
Zasilacz 400W IP67 Wodoodporne zasilacze 12V 24V Lub Sterownik LED ŚWIATŁO LED
| napięcie wejściowe: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 400 W |
| Prąd wyjściowy: | 16.6/33,3a |
Zasilacze wodoodporne IP67 12V 24V lub sterownik LED do oświetlenia LED
| Napięcie wejściowe: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 400 W. |
| Prąd wyjściowy: | 16.6/33,3a |
Wodoodporny ekran LED 300 W DC12V RGB z ochroną IP67
| Model produktu: | XH-HXH2503P12(RGB)-P50 |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC12V |
| Moc: | 300 W |
Sterownik Led 200W AC DC12V 24V Zasilacz impulsowy do taśmy Led Tin Box
| Moc wyjściowa: | 200w |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 16,7 / 8,3 A. |
| Napięcie wejściowe: | 90–130 V / 170–250 A. |
SMPS AC to DC Converter 110V/220V Indoor Power Supply LED Driver 12V 24V for LED Lighting
| Moc wyjściowa: | 200 W. |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 16,7/8.3a |
| Napięcie wejściowe: | 90-130V/170-250A |
3030 Moduł reklamowy z podświetleniem LED 3w 240lm 3000k
| Podanie: | Lekkie pudełko |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 240lm-260lm |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
Moduł reklamowy oświetlenia tylnego LED o mocy 240lm i długości życia 30000 godzin
| Zastosowanie: | Lekkie pudełko |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 240lm-260lm |
| Gwarancja ((Rok): | 2 lata |
Led Driver pełna moc 12V 24V Led Zasilanie 60w 100w 200w 300w 400w dla światła LED
| Numer modelu: | XH-100W-B |
|---|---|
| Wymiar: | 225*53*19mm |
| Napięcie wyjściowe: | 12v/24v |

