Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Ekonomiczny 12V/24V 400W AC na DC LED Driver Ultra-cienki, smukły zasilacz impulsowy LED do oświetlenia wewnętrznego
| Numer modelu: | XH-100W-B |
|---|---|
| Wymiar: | 225*53*19 mm |
| Napięcie wyjściowe: | 12V/24 V. |
Zewnętrzny zasilacz LED IP67 bez migotania do oświetlenia 50W 100W 400W 600W
| Feture: | waterproof rainproof driver |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Items Name: | power supply |
Zewnętrzny zasilacz LED 200W 12V 24V IP67 Wodoodporny do oświetlenia LED
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Tryb: | 200w wodoodporne zasilanie LED |
| Ochrona: | Zwarcie, przeciążenie, nadmierne napięcie |
Zewnętrzny zasilacz LED 400W 12V Wysokiej jakości IP67 Wodoodporny do oświetlenia dekoracyjnego
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |
Wysokiej wydajności 100W 300W 24V Led Driver Led Zasilanie IP67 wodoodporne dla źródła światła LED
| Ip Rate: | IP67 |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminum Alloy |
| Size: | 232*153*65mm |
Zasilacz LED 12V 24V Ultra Cienki i Smukły 100W 300W 400W 600W IP67, Stałe Napięcie, Sterownik LED
| Numer modelu: | XH-100W-B |
|---|---|
| Wymiar: | 225*53*19 mm |
| Napięcie wyjściowe: | 12V/24 V. |
Energy Saving LED Driver Waterproof Constant Current LED Power Supply for Outdoor Signage and Landscape Lighting
| Kabel wyjściowy: | pojedynczy kabel wyjściowy |
|---|---|
| Aktualna dokładność: | ±3% |
| Ochrona przed przepięciem: | Tak |
Trwałe i energooszczędne źródło zasilania LED 12V 24V dla wewnętrznych zewnętrznych modułów światła LED
| Ochrona: | Wodoodporny IP67 |
|---|---|
| Kontrola ściemniania: | Nic |
| Załącznik: | Obudowa ze stali nierdzewnej z utlenianiem |
Hurtowy ultra-cienki smukły zasilacz LED 12V/24V 100W 200W 400W AC-DC do oświetlenia LED
| Numer modelu: | XH-100W-B |
|---|---|
| Wymiar: | 225*53*19 mm |
| Napięcie wyjściowe: | 12V/24 V. |
High Reliability Waterproof LED Power Supply IP67 20 watt CE ROHS
| Packaging Details: | 475*250*145mm/100pcs G.W.:13kgs |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |

