Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
2835 Moduł LED Światło Wysokiej mocy Wysokiej wydajności IP65 12V 1.2W Smd Do użytku w pomieszczeniach zewnętrznych
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Emitujący kolor: | Ciepła biała/naturalna biała/chłodna biała |
| Temperatura kolorów: | 2800-15000K |
400W High Power LED Flood Light IP65 Odlew aluminiowy Materiał
| Kąt wiązki: | 8 ° 15 ° 25 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| Moc: | 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w.etc |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
AC 110V 220V Zewnętrzne światła przeciwpowodziowe LED IP65 Wodoodporny odlew aluminiowy soczewka PC
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Temperatura barwowa (CCT): | 2700-6500K |
| Napięcie wejściowe (v): | AC 85-265V |
45M IP67 RGB zewnętrzne światła domowe dla świątecznych dekoracji świątecznych
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Patentowane światła punktowe Wesh Screen LED Ekskluzywny wygląd do instalacji krajobrazowej IP67
| Materiał: | komputer |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran z siatki LED |
| Stopień ochrony IP: | IP 67 |
Ekran sieciowy LED inteligentny panoramiczny 3D wodoodporny akrylowy ze zintegrowanym ekranem sieciowym światło architektoniczne krajobrazowe
| Zastosowanie: | krajobraz na zewnątrz |
|---|---|
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Nazwa produktu: | Ekran z siatki LED |
Kontrolowanie DMX IP67 zewnętrzny LED punkt światła siatki ekranu wideo ściany
| Zastosowanie: | krajobraz na zewnątrz |
|---|---|
| Średnica: | 20mm |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
Oświetlenie fasady budynku na zewnątrz P167 LED zasłona sieciowa zewnętrzna wodoodporna IP67
| Zastosowanie: | krajobraz na zewnątrz |
|---|---|
| Średnica: | 20mm |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
Uniwersalna zasłona SMD5050 IP67 RGB LED Mesh dla różnych zastosowań oświetleniowych
| Zastosowanie: | krajobraz na zewnątrz |
|---|---|
| krajobraz na zewnątrz: | IP67 |
| Średnica: | 30 mm |
Wodoszczelne RGB Dekoracyjne Świąteczne Oświetlenie Świąteczne Led Point Light For Eave IP Rating IP67
| Władza: | 0,3 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | Plastikowe |

