Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Moduły LED do oświetlenia, 3 diody, soczewka, moduł wtryskowy LED DC12V SMD 2835 IP65 Wodoodporne, Litery reklamowe
| Wielkość: | 78MM |
|---|---|
| Waga: | 16G |
| Ilość LED: | 1 |
DC36V 5W 100mm Wodoodporna lampa punktowa LED PC Shell IP67 CE ROHS
| Nazwa produktu: | XH-G10021P36(RGB)-B1a |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar: | 100*38mm |
DC5V RGB Flexible Transparent LED Film Oświetlenie wewnętrzne Ultra Thin LED Screen P10
| Model produktu: | XH-JHP-P10 |
|---|---|
| Zagęszczenie pikseli: | 10000 punktów/㎡ |
| Urządzenia LED: | SMD1314RGB-IC |
Oświetlenie w pomieszczeniach Ultra Thin Crystal Film Screen P8 DC5V SMD1314RGB 16bit LED Flexible Transparent Glass Window
| Model produktu: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| Zagęszczenie pikseli: | 15625 punktów/㎡ |
| Urządzenia LED: | SMD1314RGB-IC |
dostosowanie kleju LED Przejrzysty Film Ekran na szkle z światłem i cienką Reklama Video Wall P20 DC5V WE2121RGB
| Szczegóły pakowania: | Cztery małe pudełka w dużym pudełku |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Dekoracja wnętrz Ekran z przezroczystej folii RGB Kolor jasny Wysokiej mocy Elastyczny
| Użycie: | W pomieszczeniach |
|---|---|
| Władza: | 300 W/m2 |
| Pozycja: | Przezroczysty ekran LED |
Wysokiej mocy elastyczny LED Przejrzysty Film Ekran Dekoracja wnętrz RGB Jasny kolor
| Użycie: | W pomieszczeniach |
|---|---|
| Władza: | 300 W/m2 |
| Pozycja: | Przezroczysty ekran LED |
Pixel Pitch 16mm LED Przejrzysty Film Ekran Miękki Do Szkła Zainstalowane Reklama
| Nazwa produktu: | Przezroczysty ekran LED |
|---|---|
| Użycie: | Wyświetlacz LED reklamy wewnętrznej |
| Słowo kluczowe: | Totem Digital Signage |
600W/m2 LED Przejrzysty ekran Kolorowa animacja pełnokolorowe oświetlenie LED do dekoracji wnętrz
| Materiał ekranu: | Folia przezroczysta |
|---|---|
| Władza: | 600 W/m2 |
| Waga modułu: | 4 kg/㎡ |
100mm Pixel Pitch Full Color Flexible LED Mesh Screen do instalacji zawieszonych i reklamy zewnętrznej
| Nazwa produktu: | Ekran wyświetlacza reklamowego |
|---|---|
| Użycie: | Wyświetlacz reklamy zewnętrznej |
| Instalacja: | Instalacja wisząca |

