Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2038 produkty.
Zewnętrzny Ekran IP67 Led Mesh Ekran pełnokolorowy Media Fasadę Oświetlenie sceniczne Ekran tła
| napięcie: | 12V |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ekran LED reklamy zewnętrznej |
| źródło ledowe: | Chip LED Epistar 3535 RGB |
Lekkie, elastyczne, oświetlone okiennicze z siatką LED, ściana zewnętrzna budowlana do sygnalizacji cyfrowej i wyświetlaczy
| Nazwa produktu: | Ekran wyświetlacza reklamowego |
|---|---|
| Użycie: | Wyświetlacz reklamy zewnętrznej |
| Instalacja: | Instalacja wisząca |
Zasilacz LED Driver Switching 100w 24v 12v Ultra Slim 8.33A
| Napięcie wejściowe: | 90-130V/170-250V |
|---|---|
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
| Napięcie wyjściowe: | 12v/24v |
Zasilacz impulsowy LED 400W IP67 24V 12V DC Wodoodporny zasilacz do taśmy LED
| Podanie: | Dioda LED |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 400 W. |
| Słowo kluczowe: | przełączanie zasilania |
Sprawność 86% 8.3A 200w Wodoodporny zasilacz LED 12v 24V
| Podanie: | Dioda LED |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 200w |
| Słowo kluczowe: | sterownik led, zasilacz led |
86% Wydajność 8.3A 200w wodoodporne zasilanie LED 12v 24V Adaptór stałe napięcie
| Zastosowanie: | światło LED |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 200 W |
| Słowo kluczowe: | sterownik led, zasilacz led |
Ip67 Led Driver wodoodporny 12vdc 24vdc 24v 400w Led Switching Power Supply
| Zastosowanie: | światło LED |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 400 W |
| Słowo kluczowe: | Przełączanie zasilania |
RGB W pełni kolorowy LED ekran siatki zasłona wideo wodoodporny przezroczyste miękkie elastyczne wyświetlacz LED ekran sieciowy
| Zastosowanie: | krajobraz na zewnątrz |
|---|---|
| Średnica: | 30 mm |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
Zasilacz LED 24V 100W 250W 350W 500W Wodoodporny Zewnętrzny Przełącznik Stałe Napięcie
| Zasilanie prądem stałym: | 100W 250 W 350 W 500 W |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wodoodporność: | IP67 |
Zasilacz LED 400W 24V IP67 Wodoodporny Transformator LED Przełączający
| Efektywność: | > 93% |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| wejście: | AC180-264 V |

