Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Moduły LED Światło SMD5050 RGBW Mini Moduły LED Wtryskowe do Billboardów Reklamowych Podświetlenia Skrzynek Litery Pixel
| Rozmiar: | 77*16,7*7,8 mm |
|---|---|
| Woltaż: | DC 12V |
| Typ: | Moduły LED |
Moduł Samsung Chip Led Wodoodporny moduł wtryskowy SMD5730 z koreańskim wzorem
| rozmiar: | 66 * 15 * 11,5 mm |
|---|---|
| Napięcie: | DC12 V. |
| Materiał: | ABS + PC |
Wysokiej jasności RGB P31 pixel led screen led mesh video curtain waterproof transparentny miękki / elastyczny wyświetlacz led net
| Zastosowanie: | krajobraz na zewnątrz |
|---|---|
| Średnica: | 20mm |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
Elastyczna reklama Pixel Led Mesh Display Przejrzysty Led Outdoor Waterproof P3.91 Grille Screen
| Materiał szafki: | Aluminium |
|---|---|
| Waga szafy: | 8 kg |
| Cabinet Size: | 1000mm x 1000mm |
P3.91*7.8 Przejrzysty ekran Wysokiej jasności Pixel Full Color HD LED Display Panel Screen
| Materiał szafki: | Aluminium |
|---|---|
| Waga szafy: | 8 kg |
| Rozmiar szafki: | 1000 mm x 1000 mm |
50mm DC24V Zewnętrzna wodoodporna lampa punktowa LED 3W IP67 SMD3535
| Nazwa produktu: | XH-H5012P24(RGB)-B1a |
|---|---|
| źródło ledowe: | SMD3535 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Świetlny i cienki kolor RGB LED przezroczysty ekran filmowy dla dużych budynków
| Model produktu: | XH-JHP-P10 |
|---|---|
| Kąt widzenia: | 160° |
| Waga modułu: | 4 kg/㎡ |
Professional CE 0.3W 12mm Straw Hat Pixel LED Light Curtain Waterproof IP67
| Item: | advertising sign letter |
|---|---|
| Size: | according to needs |
| IP RATE: | outdoor IP67 |
P50 P100 LED Screen Outdoor SMD3535 25mm Pixel 0,75w Led Mesh Curtain
| Miejsce użytkowania: | Na wolnym powietrzu |
|---|---|
| Średnica piksela: | 25 mm |
| dioda pikselowa: | 3led |
Ekran sieciowy LED o odporności na działanie promieniowania UV IP68
| Wielkość: | Dostosowane do projektu |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | miracle bean |
| Kolor: | Pełnokolorowy, RGB |

