Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Miracle Bean Dostosowana zewnętrzna wodoodporna IP66 160 stopni Smd5050 Single Color 24V 12W LED Wall Washer
| Nazwa produktu: | XH-3030M24 |
|---|---|
| Moc lampy: | 12 W |
| Napięcie robocze: | DC24V |
Chip Epistar RGB LED Mesh Screen 307W Z IP67 Żywotność 30000 godzin
| Model produktu: | XH-CXG2001S-P31 |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Moc: | 307w |
Wodoodporne znaki reklamowe IP65 SMD2835 DC12V Jednokolorowe podświetlane
| Moc: | 1 W. |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Matrial: | PC |
High-Power 20w jednokolorowy zewnętrzny reflektor LED IP65 z wieloma kątami wiązki
| Kąt wiązki: | 8 ° 15 ° 25 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| moc: | 20 W. |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Moduł LED 5054 o wysokiej jasności 12V 3led Wodoodporny IP65 Znak reklamowy LED do kasetonu
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
|---|---|
| kolor: | Biały / zimny biały / ciepły biały / czerwony / żółty / niebieski / zielony |
| moc: | 0,75 W. |
Wodoodporny zewnętrzny moduł LED Ip65 1.2W Single Color Smd5630 Miracle Bean
| Kolor: | R/G/B/T/P/CW/WW |
|---|---|
| Moc lampy: | 1,2W |
| Źródło światła LED: | SMD5630 |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| Ilość LED: | 60leds/m |
|---|---|
| Klasa IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Moc: | 14,4 W/m |
DC12V Krzemowa elastyczna taśma LED Neon 6mm 8mm 10mm IP65 120Leds
| Aplikacja: | KRAJOBRAZ, neony/dekoracyjne |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Kolor: | Biały, niebieski, żółty, czerwony, pomarańczowy, zielony, fioletowy itp. |
Zewnętrzny Ekran IP67 Led Mesh Ekran pełnokolorowy Media Fasadę Oświetlenie sceniczne Ekran tła
| napięcie: | 12V |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ekran LED reklamy zewnętrznej |
| źródło ledowe: | Chip LED Epistar 3535 RGB |
Lekkie, elastyczne, oświetlone okiennicze z siatką LED, ściana zewnętrzna budowlana do sygnalizacji cyfrowej i wyświetlaczy
| Nazwa produktu: | Ekran wyświetlacza reklamowego |
|---|---|
| Użycie: | Wyświetlacz reklamy zewnętrznej |
| Instalacja: | Instalacja wisząca |

