Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2038 produkty.
30mm IP67 wodoodporne źródło światła RGB Led Point Light Oświetlenie wydarzeń Oświetlenie fasady budynku
| Napięcie robocze: | DC12V 24V 36V |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Źródło układu: | SMD3535 |
IP67 Stała Dekoracja Świąteczna Latarnia DC9V 0.5W 25mm Zewnętrzna wodoodporna lampa LED RGBW
| Nazwa produktu: | XH-H2502M9-C1a |
|---|---|
| Wielkość: | 25*15.05mm |
| Moc lampy: | 0,5 W |
Niestandardowe źródło światła LED IP67 DC36V wodoodporne 2W Długodystansowa transmisja Długodystansowy moduł światła LED
| Oglądanie ang: | 120 ° |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -20-60° |
| Wodoodporny: | IP67 |
Wodoodporne światło punktowe LED 100 mm, zewnętrzna dioda LED 5W DC24V z IP67
| Nazwa produktu: | XH-G10021P24-D1a |
|---|---|
| Rozmiar: | 100*68mm |
| Kolor: | RGB |
160 stopni pikseli RGB 50mm LED Mesh Curtain Display Screen Video Strip z sterowaniem DMX512
| Nazwa handlowa: | miracle bean |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Kontrola: | DMX512 |
40mm Miracle Bean Outdoor Wodoodporna lampa punktowa LED DC12V 0,75W
| Nazwa produktu: | XH-H4003P12 |
|---|---|
| Rozmiar: | 40*17.7MM |
| Kolor: | RGB |
RGB programowalna lampa LED rozrywkowa 30 mm 12V 24V Pixel LED światła punktowe
| Nazwa produktu: | XH-D30 |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Średnica produktu: | 30 mm |
Wysoka jasność IP65 Wodoodporne moduły LED SMD 3535 12V do oświetlenia znaków Kąt widzenia ° 160 Strumień świetlny 100LM
| Wielkość: | 78MM |
|---|---|
| Waga: | 16G |
| Ilość LED: | 1 |
12V 24V 36V wodoodporne IP67 Długodystansowa transmisja LED Pixel RGBW światła punktowe Świąteczne dekoracje zewnętrzne oświetlenie fasady budynku
| Temperatura barwowa: | 2000-6500K |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Życie: | 30000H |
OEM RGB Adresowalne Światło UCS2904 Profil Kanału 24V 50MM IP67 Boże Narodzenie Święto Festiwal Zewnętrzne LED Pixel Punkt Światła
| Temperatura barwowa: | 2000-6500K |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Życie: | 30000H |

