Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Wysokiej mocy 12v 3 Light SMD LED Module With Lens Waterproof Ip65 Injection 3030 Led Module For Lights
| Wielkość: | 70*15mm |
|---|---|
| Waga: | 7g |
| Ilość LED: | 1 |
Zmiennik jasności ekranu LED z kontrolą DMX512 i dostosowalnym światłem punktowym SMD3535
| Kąt światła: | 160° |
|---|---|
| Protection Class: | IP67 |
| Led Chip: | Taiwan Epistar |
Dostosowalny ekran LED Mesh Gęstość pikseli można dostosować
| Materiał: | komputer |
|---|---|
| Ilość LED: | Możliwość dostosowania |
| Temperatura pracy: | -40℃~+60℃ |
DC 12V 0,75W 3535 COB Moduł LED Wysoka jasność IP65 wodoodporny moduł wtryskowy Światło z soczewką do reklamy
| Wielkość: | 78MM |
|---|---|
| Waga: | 16G |
| Ilość LED: | 1 |
Punktowe światło LED DC24v 50mm IP67 RGB RGBW Programowalne Do Dekoracji Świątecznych i Imprez
| Opcjonalne akcesoria: | Przezroczysta maska, maska siatkowa |
|---|---|
| Moc: | 1,5 W |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Światło punktowe LED Wspaniałe oświetlenie świąteczne Wodoodporne Inteligentne oświetlenie zewnętrzne
| Opcjonalne akcesoria: | Przezroczysta maska, maska siatkowa |
|---|---|
| Moc: | 1,5 W |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
RGB Full Color 1.2w 12v Na zewnątrz IP67 wodoodporny 2835 3LED SMD Moduł LED do wtrysku do reklamy
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
Miracle Bean LED Smart Pixel SMD3535 Wodoodporna lampa punktowa LED DC24V 3W
| Nazwa produktu: | XH-K5012P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| źródło ledowe: | SMD3535 |
| Rozmiar: | 50*17.7mm |
30mm IP67 wodoodporne źródło światła RGB Led Point Light Oświetlenie wydarzeń Oświetlenie fasady budynku
| Napięcie robocze: | DC12V 24V 36V |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Źródło układu: | SMD3535 |
IP67 Stała Dekoracja Świąteczna Latarnia DC9V 0.5W 25mm Zewnętrzna wodoodporna lampa LED RGBW
| Nazwa produktu: | XH-H2502M9-C1a |
|---|---|
| Wielkość: | 25*15.05mm |
| Moc lampy: | 0,5 W |

