Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Wodoodporny wyświetlacz ścienny LED SMD3535 5500cd / m2 256w / m2
| Nazwa handlowa: | miracle bean |
|---|---|
| Rozmiar panelu: | dostosowane |
| Kolor: | Pełny kolor RGB |
DMX512 Kontrolowanie pełnobarwnego ekranu reklamowego do dekoracji świątecznej i dostosowania rozmiaru
| Zastosowanie: | Klub nocny, scena, budynek itp. |
|---|---|
| Metoda kontroli: | DMX512 |
| Wymiar ekranu: | Dostosowany rozmiar |
IP65 Zewnętrzny wodoodporny moduł wtryskowy LED 70 * 13 MM DC12V 1,2 W Jednokolorowy SMD2835
| Rozpraszanie mocy: | 1,2 W |
|---|---|
| Model: | XH-MZ7013 |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
Moduł sieci wyświetlacza zewnętrznego o przejrzystej siatce LED P50 P62.5 P83.3
| Produkt: | krzyk wyświetlacza LED |
|---|---|
| Kontrola: | DMX512 |
| Wielkość: | 25mm/szt |
Sterownik led 12V 24v 36v 48v 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w Zasilacz
| Moc wyjściowa: | 100 W 150 w 200 w 250 w 300 w 350 w 400 w 500 w 600 w 1000 w |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Napięcie wejściowe: | 90–130 V / 170–250 A. |
Reklama zewnętrzna Elastyczny ekran LED 30 mm DMX512 RGB LED Net Screen
| Nazwa: | Ekran z siatki LED |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Materiał: | PC anty-UV |
P50 P100 Ekran sieciowy LED Video Wall Soft Advertising Flexible LED Curtain Screen
| nazwisko: | Ekran z siatki LED |
|---|---|
| Władza: | 80/100 W |
| napięcie: | DC12V |
DC12V LED Mesh Screen 20mm 0.3W Full Color Wysoka jasność Wnętrze Wnętrze wodoodporne
| nazwisko: | Ekran z siatki LED |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Materiał: | PC anty-UV |
Kurtyna z siatki LED 4500nits SMD3535 P60 P80 P100 Skanowanie statyczne
| Skok pikseli: | P30 P40 P50 P60 P80 P100 P200 |
|---|---|
| Podanie: | Zewnętrzny, zewnętrzny ekran reklamowy |
| Kąt świecenia: | 160° |
Super Colorful Effect Front Sign Letters For Amusement Park , Club , Bar
| Item: | advertising sign letter |
|---|---|
| Size: | according to needs |
| IP RATE: | outdoor IP67 |

