Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Zasilacz stały 24 V DC
| Szczegóły pakowania: | Pakowanie kartonów |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 3-5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T / T Z wyprzedzeniem, Western Union, Paypal, LC |
Zasilanie ciągłe 12V LED
| Szczegóły pakowania: | Pakowanie kartonów |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 3-5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T / T Z wyprzedzeniem, Western Union, Paypal, LC |
120 Watt Waterproof LED Power Supply Short Circuit Protection For LED Signboard
| Packaging Details: | 45*32*20CM/20PCS G.W:18KGS N.W.:17KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Mini 150 W Switching Power Supply 24V AC110V TO DC12V For CCTV
| Packaging Details: | 47*30*18CM/15PCS G.W:19KGS N.W.:18KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
IP65 wodoodporny sterownik LED 400W do oświetlenia litery kanałowej 30000 godzin
| Szczegóły pakowania: | 38*29*15 CM/50 SZTUK GW: 16 KG NW: 15 KG |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 3-5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T Z góry, Western Union, Paypal, LC |
50MM Rgb Dot Pixel Dc24v Zewnętrzna Fasada Budynku Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| Opcjonalne akcesoria: | Przezroczysta maska, maska siatkowa |
|---|---|
| Moc: | 1,5 W |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Moduł Led Pixels, Punktowe Światło LED, Programowalne Oświetlenie LED Zewnętrzne
| Opcjonalne akcesoria: | Przezroczysta maska, maska siatkowa |
|---|---|
| Moc: | 1,5 W |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Rgb Rgbw Dc24v Dot Pixel Zewnętrzna Fasada Budynku Led Punkt Dmx Pixel Led Światło Punktowe
| Opcjonalne akcesoria: | Przezroczysta maska, maska siatkowa |
|---|---|
| Moc: | 1,5 W |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Światła Świąteczne RGBW LED Pixel Point Light Synchronizacja z Muzyką Zewnętrzne Lampki Choinkowe z Szyną
| Opcjonalne akcesoria: | Maska przezroczysta, maska siatkowa |
|---|---|
| Moc: | 1,5 W |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Okrągły moduł LED 2W SMD3535 RGBW DMX512 24V Wysoka jasność 3 lata gwarancji
| Akcesoria opcjonalne: | Przezroczysta maska, maska siatkowa |
|---|---|
| Moc: | 2W |
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |

