Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
IP67 pełnokolorowy Media Facade Lighting Oświetlenie sceniczne oświetlenie tła Led Mesh Screen
| napięcie: | 12v |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ekran LED reklamy zewnętrznej |
| źródło ledowe: | Chip LED Epistar 3535 RGB |
Dekoracja świąteczna Kolor krajobrazu zewnętrzny Rgbw
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Zestaw oświetlenia zewnętrznego LED Eaves z sterownikiem do dekoracji świątecznej
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Świętowe oświetlenie na zewnątrz z konfigurowalnymi zestawami oświetlenia LED IP67 wodoodporne
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
1 LED 24V 25mm Stałe oświetlenie drogowe LED dla reklamy
| Temperatura otoczenia: | -20℃-60℃ |
|---|---|
| Materiał: | komputer |
| Kolor: | RGB |
30 Światła RGB Atmosfera zewnętrzna Światło String Earfs Dekoracja świąteczna Wi-Fi Bluetooth Kontrola wodoodporna
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
24V Woda na zewnątrz Dom Wodoszczelny Świąteczny Dekor Bożonarodzeniowy Światła punktów średnica 25mm
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Miracle Bean Brand12V RGBWaterproof Shenzhen Direct Operated Manufacturer LED Outdoor Eaves Dekoracja Światła festiwalowe
| napięcie: | 12V |
|---|---|
| Źródło energii: | Podłącz |
| Watty: | 0,4 W |
różnorodność funkcji Oświetlenie na zewnątrz z 72 sztukami
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Oświetlenie fasady SH LED P62.5 Punkty programowalne LED Światło Scene Backdrop Curtain
| Zastosowanie: | krajobraz na zewnątrz |
|---|---|
| Średnica: | 20mm |
| Nazwa produktu: | Ekran z siatki LED |

