Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2038 produkty.
Oświetlenie fasady SH LED P62.5 Punkty programowalne LED Światło Scene Backdrop Curtain
| Zastosowanie: | krajobraz na zewnątrz |
|---|---|
| Średnica: | 20mm |
| Nazwa produktu: | Ekran z siatki LED |
Wodoszczelny nowy kolor hurtowy DMX512 SMD5050LED światło liniowe
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 85 |
| Tryb jazdy: | DMX512 |
12w DMX512 kolor IP65 wodoodporny zewnętrzny dekoracyjny pas światła LED
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Stopień ochrony IP: | IP6 |
| Czas pracy: | 30000H |
Miracle Bean IP65 Wysoka jasność wysokiej jakości 12w RGB zewnętrzne paski oświetleniowe LED
| Czas pracy: | 30000H |
|---|---|
| Władza: | 12 W |
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean wysokiej jakości DMX512 ip65 wodoodporne kolorowe zewnętrzne światła liniowe LED
| Czas pracy: | 30000H |
|---|---|
| Władza: | 12 W |
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
RGBW Dostosowalne 25mm SMD5050 LED Earves Light dla budynków wypoczynkowych na zewnątrz / w pomieszczeniach
| Kolor: | RGBW |
|---|---|
| Instalacja: | Montowane na powierzchni |
| Użycie: | Na zewnątrz, w środku |
Zewnętrzne światło 20mm 12V dostosowywalne IP67 wodoodporne z kątem wiązki 160 stopni
| lumenów: | 12 mb |
|---|---|
| Wodoszczelny: | - Tak, proszę. |
| LED QTY: | 1 diody LED/szt. |
20 mm Kolorowe okna Dekoracyjne światło 12V Dostosowalne Uaktualnione wodoodporne IP67
| Strumień świetlny: | 12 mb |
|---|---|
| Kolor: | RGBW |
| Ocena IP: | IP67 |
20mm Eaves Light 12V Dostosowywalny typ LED SMD 5050 Wydział zewnętrzny / wewnętrzny IP67 wodoodporny
| lumenów: | 12 mb |
|---|---|
| Wodoszczelny: | - Tak, proszę. |
| LED QTY: | 1 diody LED/szt. |
Ceny fabryczne 1W IP67 wodoodporny na zewnątrz cena hurtowa 20mm podłogi światło 12v dostosowywalne
| lumenów: | 12 mb |
|---|---|
| Wodoszczelny: | - Tak, proszę. |
| LED QTY: | 1 diody LED/szt. |

