Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2038 produkty.
Ip20 RGB Strip Light Smart LED Strip z klejącą się struną światła
| Ilość LED: | 60leds/m |
|---|---|
| Klasa IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Moc: | 14,4 W/m |
SMD3535 RGB Dostawa Cena fabryczna Moduł światła LED 0,75 W DC12V
| Nazwa produktu: | XH-MZ7803S12 |
|---|---|
| Rozmiar: | 75*15*8.5mm |
| Moc: | 0,75 W |
Zewnętrzne światło powodziowe 3w 6w Wiele kątów wiązki Wodoodporny IP65 Ogród Zewnętrzny reflektor LED
| Kąt wiązki: | 5 ° 10 ° 15 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| moc: | 3w / 6w |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Aluminiowe zewnętrzne reflektory LED 12 Watt Biały Jade Square Wodoodporny IP65
| Kąt świecenia: | 8 ° 15 ° 25 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| Moc: | 12W |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Reflektor led na zewnątrz 9w Zewnętrzny reflektor LED Wodoodporny IP65 do budowy
| Kąt wiązki: | 8 ° 15 ° 25 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| moc: | 9 W. |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Kolorowy moduł podświetlenia LED o wysokiej jasności DC12V SMD3535 Dla Light Box
| Moc: | 0,75 W. |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Matrial: | PVC + klej |
gorąca sprzedaż IP65 3W wodoodporna okrągła lampa wpuszczana w ziemię w podziemnych światłach LED
| moc: | 3 W. |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -20 ℃ -40 ℃ |
| Matrial: | Aluminium |
Oświetlenie punktowe LED Zewnętrzna wpuszczana lampa brukowa 24v 1w IP65 Wodoodporna okrągła lampa zakopana w ziemi
| moc: | 1 W. |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -20 ℃ -40 ℃ |
| Matrial: | Aluminium |
Taśma LED Dobrej jakości 12V 24V 5054 SMD 5M 300LED Elastyczna taśma LED w jednym kolorze
| Ilość LED: | 60 diod / m |
|---|---|
| Klasa IP: | IP20 / IP65 / IP67 / IP68 |
| moc: | 60 W / 5 M, 12 W / M |
WS2811 Elastyczna taśma LED adresowalna 5050 RGB 12V 24v 300LED Dream Color Rope Light
| Ilość LED: | 60 diod / m |
|---|---|
| Klasa IP: | IP20 / IP65 / IP67 / IP68 |
| moc: | 14,4 W / m |

