Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2039 produkty.
0,5 W Smd2835 DC12V 30 mm Jednokolorowe oświetlenie punktowe LED Zewnętrzne wodoodporne IP67
| Nazwa produktu: | Z3006M12V1.0 |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Rozmiar: | 30*11.7mm |
1800-6500k Punktowe światło LED IP67 0,6 W Smd3535 DC12V 30 mm Cudowna fasola
| Nazwa produktu: | K3003M12V1.0 |
|---|---|
| Kolor: | 1800-6500 tys |
| Moc: | 0,6 W |
Miracle Bean Wodoodporna IP67 Punktowa dioda LED 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| Nazwa produktu: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Kolor: | RGBW |
| Rozmiar: | 30*17.7mm |
Miracle Bean Outdoor Wodoodporna IP67 Punktowa dioda LED 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| Nazwa produktu: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Kolor: | RGBW |
| Rozmiar: | 30*17.7mm |
40mm RGB Outdoor Wodoodporna lampa punktowa LED z IP67 DC24V
| Nazwa produktu: | XH-K4006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Rozmiar: | 40*17.7MM |
| Kolor: | RGB |
Uniwersalna zasłona SMD3535 IP67 RGB LED Mesh dla różnych zastosowań oświetleniowych
| Kąt widzenia: | 160° |
|---|---|
| Wielkość: | Dostosowywalne |
| Temperatura pracy: | -20℃~+60℃ |
Światła świąteczne LED do dekoracji zewnętrznej 12V 0.4W 20mm IP67 wodoodporne
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Lifespan: | 30,000 hours |
| Material: | PC Shell+Glue |
1.5W DC24V napięcie robocze LED Eave Light Easy IP67 Zmiennik koloru dla zewnętrznych
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Stałe RGBW LED Eave Light Z IP67 Wodoszczelność 20 * 12,5 mm 60 sztuk / String
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Stałe światła LED zewnętrzne z certyfikatem CE i 3 diody SMD5050 RGBW
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |

