Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2039 produkty.
Zewnętrzna lampa punktowa LED DMX512 IP67 Wodoodporna Smd3535 1,5 W RGB DC24V
| Nazwa produktu: | H4006P15V5.5 |
|---|---|
| Moc: | 1,5 W |
| Napięcie: | DC12V |
IP67 1W Outdoor Smd3535 Wodoodporny DC24V 50mm 1800-6500K Punktowe światła LED
| Nazwa produktu: | H5006M24V1.0 |
|---|---|
| Rozmiar: | 50*18.5MM |
| Moc: | 1 W |
Dekoracja zewnętrzna 2W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm punktowe światło LED IP67 RGBW
| Nazwa produktu: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Kolor: | RGBW |
| Napięcie: | DC24V |
Zewnętrzny IP67 0,3 W DMX512 Smd5050 DC12V 20 mm RGB Point LED Light Miracle Bean
| Nazwa produktu: | G2001P126.1 |
|---|---|
| Napięcie: | DC12V |
| Moc: | 0,3 W |
0,3 W DMX512 Smd5050 DC5V 20 mm RGB LED Punktowe światło Miracle Bean IP67 Wodoodporny
| Nazwa produktu: | G2001P05V1.2 |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar: | 19.83*12.5mm |
DC5V 30mm RGB LED Punktowe światło IP67 Wodoodporne 0,75W DMX512 Smd3535
| Nazwa produktu: | G3003P12V5.1 |
|---|---|
| Napięcie: | DC12V |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
100mm jednokolorowe światło punktowe LED zewnętrzne wodoodporne IP67 5W Smd3535 DC24V
| Nazwa produktu: | G10021M24V2.0 |
|---|---|
| Moc: | 5 W |
| Napięcie: | DC24V |
DMX512 Rgb Point LED Light Miracle Bean Wodoodporny IP67 5W Smd3535 DC24V 100mm
| Nazwa produktu: | G10021P24V3.0 |
|---|---|
| Moc: | 5 W |
| Napięcie: | DC24V |
DC24V 100mm DMX512 RGBW LED Punktowe światło Wodoodporne IP67 6W Smd3535
| Nazwa produktu: | G10028P24V4.0 |
|---|---|
| Kolor: | RGBW |
| Moc: | 6W |
Smd5050 DC12V 30mm DMX512 RGBW Punktowa dioda LED Wodoodporna IP67 0,75W
| Nazwa produktu: | Z3003P12V1.0 |
|---|---|
| Rozmiar: | 30*11.7mm |
| Napięcie: | DC12V |

