Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Zewnętrzna wodoodporna 1W Smd3535 DMX512 DC12V 30mm RGBW punktowa dioda LED IP67
| Nazwa produktu: | G3003P12V6.0 |
|---|---|
| Rozmiar: | 30*13.8mm |
| Kolor: | RGBW |
IP67 0,6 W Smd2835 DMX512 DC12V 30 mm Jednokolorowe punktowe oświetlenie LED na zewnątrz
| Nazwa produktu: | G3006M12V2.3 |
|---|---|
| Rozmiar: | 30*11.21mm |
| Kolor: | 1800-6500 tys |
W pełni kolorowy zewnętrzny LED Pixel Grid Screen Led Mesh Curtain z Epistar 3535 RGB LED Chip
| napięcie: | 12V |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ekran LED reklamy zewnętrznej |
| źródło ledowe: | Chip LED Epistar 3535 RGB |
Wysokiej jasności oświetlenie krajobrazowe światła punktowe do pomieszczeń zewnętrznych 1,5 W RGB Boże Narodzenie 24V Aluminiowy Profil Kanału Ścieżka 50mm IP67 wodoodporny
| Produkt Nmae: | XH-H5006P24 ((RGB) |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC24V |
| Władza: | 1,5 W |
High Brightness Square With Lense Światło punktowe LED do podświetlania LED
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie papierowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 3-5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T / T Z wyprzedzeniem, Western Union, Paypal, LC |
DMX512 Epistar RGB Led Sign Light 1.4W Led Point Light Viewing Angle 120
| Item: | advertising sign letter |
|---|---|
| Size: | according to needs |
| IP RATE: | outdoor IP67 |
Żółty IP67 1chip SMD 5050 LED Point Light 20mm podświetlenie LED dla rozrywki
| Wodoodporny: | IP67 |
|---|---|
| LED Chip: | SMD 5050 |
| Modelu: | G2001MY12 |
Miracle Bean IP65 RGB Wodoodporny moduł oświetleniowy LED 65 * 16 MM 0,72 W SMD2835 DC12V
| Model: | 6516-5050-RGB |
|---|---|
| Rozpraszanie mocy: | 0,75 W |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
Zewnętrzne wodoodporne światło punktowe LED 0,6 W 1800 - 6500 K Ip67 DC12V 30 mm Smd3535
| Nazwa produktu: | H3003M12V2.0 |
|---|---|
| Napięcie: | DC12V |
| Moc: | 0,6 W |
Zewnętrzna lampa punktowa LED DMX512 IP67 Wodoodporna Smd3535 1,5 W RGB DC24V
| Nazwa produktu: | H4006P15V5.5 |
|---|---|
| Moc: | 1,5 W |
| Napięcie: | DC12V |

