Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2039 produkty.
DMX512 RGBW DC12V Wodoodporne światło punktowe LED z IP67 1W SMD3535
| Nazwa produktu: | XH-G3003P12(RGBW)-J1c |
|---|---|
| Rozmiar: | 30*14mm |
| Moc: | 1 W |
SMD3535 Zewnętrzna wodoodporna lampa punktowa LED 30 mm z ochroną IP67
| Nazwa produktu: | XH-K3003M12-A1b |
|---|---|
| Rozmiar: | 30*17.7mm |
| Kolor: | Pojedynczy kolor |
PC Shell Single Color 50mm Miracle Bean Zewnętrzne wodoodporne światło DC24V IP67
| Nazwa produktu: | XH-H5006M24-B1a |
|---|---|
| źródło ledowe: | SMD3535 |
| Kolor: | Pojedynczy kolor |
Wodoodporna lampa punktowa LED 2W DC24V RGBW 50mm z ochroną IP67
| Nazwa produktu: | XH-H5010P24(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| źródło ledowe: | SMD3535 |
| Moc: | 2W |
SMD3535 30mm Outdoor DC24V IP67 Wodoodporne światła Kolor RGBW
| Nazwa produktu: | XH-K3006P24(RGBW)-A1a |
|---|---|
| Kolor: | RGBW |
| Rozmiar: | 30*17.7mm |
Miracle Bean DC24V Zewnętrzna wodoodporna lampa punktowa LED SMD3535 50 mm
| Nazwa produktu: | XH-H5006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Rozmiar: | 50mm * 17.7mm |
| Kolor: | RGB |
Wodoodporne światło punktowe LED RGB 30 mm DC12V z cudowną diodą LED IP67
| Nazwa produktu: | XH-Z3003P12(RGB)-J1e |
|---|---|
| Wielkość: | 30*12mm |
| Władza: | 0,75 W |
Ekskluzywny wygląd dla krajobrazu Patentowany ekran Wesh LED oświetlenie punktowe Instalacja IP67 Ocena zmontowana
| Zastosowanie: | Park rozrywki |
|---|---|
| Średnica: | 25 mm |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
inteligentna aplikacja wifi 25mm RGB RGBW Stałe LED Światło do drzwi do domu Eave Trim IP67 Zewnętrzne źródło światła LED
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Sposób instalacji: | Montowane na powierzchni |
| lumenów: | 40 mb |
Smart APP Voice Control 20W RGBW Retrofit Światła sufitowe wgłąbione
| Szczegóły pakowania: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 3-5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

