Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
IP67 Adresable Full Color LED Point Light Source Display Mesh Screen dla dekoracji mediów budowlanych
| Wielkość: | Dostosowane do projektu |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | miracle bean |
| Kolor: | Pełnokolorowy, RGB |
Zewnętrzny Pixel Full Color LED Point Light Source Display Mesh Screen IP67 Adresable
| Nazwa produktu: | Ekran zewnętrzny LED Mesh |
|---|---|
| Użycie: | Ekran reklamy zewnętrznej |
| Gwarancja: | 2 lata |
Materiał aluminiowy wodoodporny IP67 pełnobarwny wysokiej jasności Pixel Led Mesh Display dla dużego wnętrza
| Materiał szafki: | Aluminium |
|---|---|
| Waga szafy: | 8 kg |
| Rozmiar szafki: | 1000 mm x 1000 mm |
30mm 0,75w Wodoodporna lampa Led Pixel 50 szt. Brightek Chip Ce Rohs
| Natężenie światła: | 18000mcd |
|---|---|
| Moc robocza: | 0,75W |
| Chip: | EPISTAR |
IP67 1800 - 6500k Krajobrazowe oświetlenie punktowe LED DC12V 30mm Smd3535 0,75W
| Nazwa produktu: | H2503M12V1.0 |
|---|---|
| Napięcie: | DC12V |
| Moc: | 0,75 W |
DMX512 30mm punktowe oświetlenie LED Dekoracja Smd3535 IP67 RGBW 1W DC12V
| Nazwa produktu: | H3003P12V4.0 |
|---|---|
| Rozmiar: | 30*17MM |
| Moc: | 1 W |
0,75 W Smd3535 Led Point Lights DC12V 40mm 1800 - 6500k Dekoracja zewnętrzna IP67
| Nazwa produktu: | H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Kolor: | 1800-6500 tys |
| Rozmiar: | 40*17.7MM |
IP67 Smd3535 Led Point Lights 1,5 W DC24V 40 mm Rgb DMX512 Dekoracja zewnętrzna
| Nazwa produktu: | H4006P24V2.5 |
|---|---|
| Rozmiar: | 40*17.7MM |
| Moc: | 1,5 W |
Miracle Bean IP67 Wodoodporna punktowa dioda LED 0,3 W DMX512 Smd5050 DC5V 20 mm RGB
| Nazwa produktu: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Źródło światła: | SMD3535 |
| Kolor: | RGBW |
0,75 W 6898 Smd3535 DC5V 30 mm Punktowe światło LED RGB IP67 Wodoodporne
| Nazwa produktu: | G3003S12 |
|---|---|
| Źródło światła: | SMD3535 |
| Kolor: | RGB |

