Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Nowoczesne 40W RGBW 220V LED regulowane światło torów z sterowaniem Wi-Fi i systemem oświetlenia kolejowego DC24V
| Szczegóły pakowania: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 3-5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
DC24V DMX LED RGB LED oświetlenie punktowe Aluminiowy profil IP67 wodoodporny 40mm 30mm 50mm
| Produkt Nmae: | XH-H5006P24 ((RGB) |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC24V |
| Władza: | 1,5 W |
Stałe zewnętrzne oświetlenie bożonarodzeniowe RGBW Wifi Led do okapu z konstrukcją klejową z PC
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Moduł LED oświetlenie DC12V SMD 2835 Samsung 12V SMD 3535 Smd283 IP65 wodoodporne litery reklamowe oświetlenie
| Wielkość: | 78MM |
|---|---|
| Waga: | 16G |
| Ilość LED: | 1 |
Moduł światła LED wysokiego napięcia dla litery kanału sygnałowego 110V 220V AC Wejście 75mmX15mm SMD 2835 3 LED 1,5W pikseli Moduł cyfrowy
| Rozmiar: | 78 mm |
|---|---|
| Waga: | 16G |
| Ilość LED: | 1 |
Zewnętrzne RGB LED Pixel Lights wodoodporne IP67 Led Aluminium Track Lighting 40mm DC24V dla domu Stałe Świąteczne Świąteczne Światła
| Temperatura barwowa: | 2000-6500K |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Życie: | 30000H |
Dioda LED DC 12V 5 SMD 5050 na szyldy LED / listy kanałów
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie papierowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 3-5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T / T Z wyprzedzeniem, Western Union, Paypal, LC |
0.48W Super Bright Square Moduły sygnalizacyjne LED dla LED Edge Lighting
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie papierowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 3-5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T / T Z wyprzedzeniem, Western Union, Paypal, LC |
Wodoodporne światło punktowe LED RGB 30 mm DC12V z cudowną diodą LED IP67
| Nazwa produktu: | XH-Z3003P12(RGB)-J1e |
|---|---|
| Rozmiar: | 30*12mm |
| Moc: | 0,75 W |
DMX512 RGBW DC12V Wodoodporne światło punktowe LED z IP67 1W SMD3535
| Nazwa produktu: | XH-G3003P12(RGBW)-J1c |
|---|---|
| Rozmiar: | 30*14mm |
| Moc: | 1 W |

