Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Nowy produkt 20mm RGB punktowe źródło światła Boże Narodzenie do dekoracji budynków SMD5050 Pixel Point Light
| Protection grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Type: | LED |
Pełnokolorowy moduł LED SMD5050 1,5 W DC12V z 2-letnią gwarancją
| Nazwa produktu: | 7515-5050 |
|---|---|
| Wielkość: | 75*15 |
| Źródło chipa: | SMD5050 |
DMX IP67 DC5V Wodoodporne światło punktowe LED RGB, kolorowy 12mm piksel LED
| IP: | 67 |
|---|---|
| Moc: | 0.3W |
| Wolt: | 12V |
wodoodporny IP67 pełnokolorowy wysokiej jasności Pixel Led Mesh Display Przejrzysty Duży wnętrzny ekran ekranu LED
| Materiał szafki: | Aluminium |
|---|---|
| Waga szafy: | 8 kg |
| Rozmiar szafki: | 1000 mm x 1000 mm |
Zewnętrzna programowalna 20mm RGB LED Pixel Ball Adresowalne punktowe źródło światła do dekoracji pełnokolorowe
| Stopień ochrony: | IP67 |
|---|---|
| Władza: | 0,3 W |
| Rodzaj: | doprowadził |
Epistar 30mm 0.75W Wodoodporny IP67 Pixel Led Light z 2-letnią gwarancją
| Moc: | 0,75W |
|---|---|
| rozmiar: | 30mm |
| IP stopień: | 67 |
30 mm DC12V 0,75 W Wodoodporne światło punktowe LED z IP67 RGB SMD3535
| Nazwa produktu: | XH-G3003P12(RGB)-J1c |
|---|---|
| Moc: | 0,75 W |
| Napięcie robocze: | DC12V |
Wodoodporna kurtyna siatkowa z siatką o grubości IP67 o wysokości 8,3 cm
| Podanie: | panel wideo na imprezę, reklamę |
|---|---|
| kolor: | kolor |
| Rozmiar panelu: | Dostosowane |
Zewnętrzny Wewnętrzny Miękki Elastyczny Ekran LED Mesh Full Color RGB LED Pixel Mesh
| Wielkość: | Dostosowane do projektu |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | miracle bean |
| Kolor: | Pełnokolorowy, RGB |
Ekran zewnętrzny LED Pixel Net Mesh Kreatywny Niestandardowy Ekran IP67 Reklama Ekran Led Display Ekran Video Wall
| Zastosowanie: | krajobraz na zewnątrz |
|---|---|
| Średnica: | 20mm |
| napięcie: | 12V |

