Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2039 produkty.
80MM 24V wodoodporne DMX Wielokolorowe Dekoracje Świąteczne Święta Światło krajobrazowe RGB Pixel Led Lighting
| Product Nmae: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |
Stałe oświetlenie świąteczne IP67 Smart Wifi Controller Dom Zewnętrzne światła LED Pixel Zewnętrzne Świąteczne światła Eave
| Materiał: | PC Muszel+klej |
|---|---|
| Kolor: | RGBW |
| Ilość/ciąg: | 36/72/108 sztuk |
Dekoracja świąteczna na zewnątrz DC12V SMD5050 RGBW Stała aplikacja na zewnątrz
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
SMD3535 Źródło chipów IP67 RGB 25mm LED Point Light do dekoracji świątecznej
| Nazwa produktu: | H2503P12 |
|---|---|
| Wielkość: | 30 mm |
| Moc lampy: | 1 W |
3- 30mm 12V zewnętrzne inteligentne źródło światła LED Aluminiowy profil stały programowalny do dekoracji oświetlenia zewnętrznego
| Nazwa produktu: | G3003P12 |
|---|---|
| Wielkość: | 30*13.8mm |
| Moc lampy: | 0,75 W |
30mm Profil aluminiowy RGB wodoodporny IP67 pełnobarwne ciało z tworzyw sztucznych stałe światła świąteczne
| Nazwa produktu: | G3003P12 |
|---|---|
| Wielkość: | 30*13.8mm |
| Moc lampy: | 0,75 W |
Smart LED Point Light Source DC12V 30mm IP67 Pixel Dot Waterproof RGB Facade Lighting Event Stage PC Body
| Stopień IP: | IP 67 |
|---|---|
| Marka LED: | Cuda fasoli |
| Tworzywo: | komputer |
Jednokolorowe światło punktowe LED 25 mm DC12V o stopniu ochrony IP67
| Nazwa produktu: | XH-H2501M12-C1a |
|---|---|
| Rozmiar: | 25mm * 15.1mm |
| Moc: | 0,3 W |
DMX512 DC12V Wodoodporny IP67 SMD3535 0.75W 30mm Pixel LED do projektu
| Napięcie WEJŚCIOWE: | DC12V |
|---|---|
| Moc: | 0,75W |
| Kąt świecenia: | 120 |
Elastyczny ekran LED z przejrzystą siatką z certyfikatem CE RoHS i rozmiarem pikseli P100
| Nazwa handlowa: | miracle bean |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Control: | DMX512 |

