Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Zasilanie Led Driver 12V 24V wodoodporny 200W 250W 300W 350W 400W
| Temperatura przechowywania: | -20°C do +60°C |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V 24V prądu stałego |
| Częstotliwość: | 50-60 Hz |
Lekki zasilacz LED 12V/24V 100W 200W 300W 400W 600W, zasilacz impulsowy
| Materiały mieszkaniowe: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -40°C do +60°C |
| Standard: | CE/Rohs |
Zasilacz Ściemnialny 100W 200W 400W 600W LED, Wodoodporny, Odporny na Deszcz
| Wydajność: | 85% |
|---|---|
| Certyfikaty: | CE, Rohs |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 ~ 60 Hz |
Ultra Cienkie 5v 12v 24v 48v 36w 60w 100w 150w 200w 300w 400w Stałe napięcie AC DC Led Switching Power Supply
| Numer modelu: | XH-100W-B |
|---|---|
| Wymiar: | 225*53*19 mm |
| Napięcie wyjściowe: | 12V/24 V. |
Waterproof 60W 100W 200W 300W 400W Constant Voltage AC 100-265V DC 12V 24V Led Driver Transformer Switching Power Supply
| Numer modelu: | XH-100W-B |
|---|---|
| wymiar: | 225*53*19 mm |
| Napięcie wyjściowe: | 12V/24 V. |
Waterproof Constant Voltage LED Driver 60W-400W AC 100-265V to DC 12V/24V Switching Power Supply
| Numer modelu: | XH-100W-B |
|---|---|
| Wymiar: | 225*53*19 mm |
| Napięcie wyjściowe: | 12V/24 V. |
Sprzedaż bezpośrednia z fabryki Ultrathin Silent Led Switching Power Supply Led Driver Switch 110-240V Broad Voltage Power Supply
| Numer modelu: | XH-100W-B |
|---|---|
| Wymiar: | 225*53*19 mm |
| Napięcie wyjściowe: | 12V/24 V. |
10 W AC TO DC LED Waterproof Power Supply , Metal Shell Flexible Strips Power Supply
| Packaging Details: | 475*250*145mm/100pcs G.W.:13kgs |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
24V 10A 120W IP67 Waterproof Led Driver Transformer With CE ROHS
| Packaging Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W:20KGS N.W.:19KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Outdoor Ac To Dc Constant Voltage LED Power Supply 12V 100W Environmentally Friendly
| Packaging Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W:20KGS N.W.:19KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |

