Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2038 produkty.
Ekran z transparentną płytą LED P20 na zewnątrz do reklamy
| Jasność: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| System sterowania: | DMX512 |
| Skala szarości: | 16-bitowy |
Przejrzystość szkła biznesowego P10 LED Display Screen Adhesive LED Transparent Film Screen
| Jasność: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| System sterowania: | DMX512 |
| Skala szarości: | 16-bitowy |
IP64 elastyczna przezroczysta folia LED zewnętrzna przezroczysta ekran LED dla budynków
| Jasność: | 1200 nitów |
|---|---|
| Materiał szafy: | Aluminium |
| Rozmiar szafki: | Zindywidualizowane |
Super Slim Led Screen PCB Board Flexible Transparent Film P20 Reklamy Led Display Łatwe w instalacji
| Jasność: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Skala szarości: | 16-bitowy |
| Napięcie wejściowe: | AC220V-240V/220V |
Duże okno budynku Szklane ściany wideo Wewnętrzne zewnętrzne Elastyczne przezroczyste ściany zasłonowe Reklama Leddisplay ekran
| Temperatura koloru: | RGB |
|---|---|
| Skala szarości: | 16-bitowy |
| Napięcie wejściowe: | AC220V |
Najlżejszy najcieńszy 480 * 960mm pełnobarwny wodoodporny LED przezroczysty ekran filmowy do wewnętrznego okna zewnętrznego
| nazwisko: | Przezroczysty ekran foliowy LED |
|---|---|
| Kolory: | RGB |
| Ocena IP: | IP64 |
Przejrzyste szkło P10 LED Display Screen Adhesive LED Transparent Film Screen
| Jasność: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| System sterowania: | DMX512 |
| Skala szarości: | 16-bitowy |
Elastyczny przejrzysty panel wyświetlaczy LED Szklane okna Klej LED Przejrzysty ekran filmowy
| Temperatura koloru: | RGB |
|---|---|
| Skala szarości: | 16-bitowy |
| Napięcie wejściowe: | AC220V |
Reklama LED Przejrzysty ekran filmowy LED Video Wall P8 Wnętrze Szklane LED Wall Display
| System sterowania: | Novastar/Linsn/Colorlight |
|---|---|
| Instalacja: | Wiszące/układane/stojące na podłodze |
| Kwalifikacja IP: | IP64 |
Elastyczny przezroczyste szkło LED ekran ściany Reklama wewnętrzna Przejrzysty LED wyświetlacz okna
| Jasność: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Skala szarości: | 16-bitowy |
| Napięcie wejściowe: | AC220V-240V/220V |

