Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2038 produkty.
Sterownik LED o stałym napięciu SMPS 12v 24v 36v 48v Dc 400w IP67 Wodoodporny
| Napięcie wejściowe: | 90-130V/170-250V |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V/24V/36V/48V |
| Moc: | 400W |
Przystępna cena 12V DMX512 Dekoracja budynków zewnętrznych Kolorowa żarówka LED w kolorze białym lub szarym
| Zastosowanie: | rozrywka |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godzin |
| Cechy: | Energooszczędny |
Cena fabryczna 12mm RGB 24V idealna inteligentna lampa domowa z elastycznym paskiem lampy LED
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
Żarówka LED 5W - 20W 2835 SKD E27 B22 Niezależny napęd prądu stałego IC do pokoju
| Typ: | Żarówki LED |
|---|---|
| Rozmiar: | 50*93mm |
| Materiał: | PP |
2023 Gorąca sprzedaż Cena hurtowa P50 P62.5 P83 Duży ekran Ekran LED wodoodporny na zewnątrz
| nazwa: | Ekran z siatki LED |
|---|---|
| Napięcie: | DC12V |
| materiał: | PC anty-UV |
IP68 wodoodporny 30 mm elastyczny ekran LED z siatką do budowy zasłon szklanych
| Nazwa: | Ekran z siatki LED |
|---|---|
| napięcie: | DC12V |
| Materiał: | PC anty-UV |
Ekran IP65 RGB 30mm LED Mesh Ekran zewnętrzny wodoodporny Reklamy Ekran LED
| Nazwa: | Ekran z siatki LED |
|---|---|
| napięcie: | DC12V |
| Materiał: | PC anty-UV |
IP67 wodoodporny 30 mm elastyczny ekran sieciowy LED do ścianek zewnętrznych
| nazwisko: | Ekran z siatki LED |
|---|---|
| napięcie: | DC12V |
| Materiał: | PC anty-UV |
Wysoki poziom ochrony LED Grille Window LED P3.91 Reklamowy wyświetlacz o stabilnej wydajności i wysokiej przejrzystości
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Użycie: | Wyświetlacz reklamowy |
| Nazwa produktu: | Wyświetlacz kratki LED |
Wodaodporny sterownik LED 400W 12V 24V stałe napięcie IP67 Led Transformer
| Input voltage: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Output power: | 400W |
| Output current: | 16.6/33.3A |

