Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
List kanału DC12v Podświetlenie Moduł LED 110 lm 1,2 W Rgb
| Temperatura koloru: | 2500-20000 K. |
|---|---|
| Napięcie: | DC12 V. |
| Materiał wiórowy: | InGaN |
Lampa bieżącego konia o wysokiej jasności 12V RGB 512 5603 lampy klejące z perforacją jedną strunę jedną lampę 60mm
| Nazwa: | Lampa rozrywkowa LED |
|---|---|
| Metoda kontroli: | Zdalne sterowanie/kontrola dotykowa |
| Długość życia: | 30 000 godzin |
Moduł LED 3030 Wtryskowy 3W 240lm Moduł podświetlenia LED do reklamy
| Aplikacja: | Lekka |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 240LM-260LM |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
Najwyższej jakości moduł LED SMD3535 z kątem widzenia 120°, rozpraszaniem mocy 0,3W, napięciem 12V DC do reklamowych liter przestrzennych
| Temperatura barwowa: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
|---|---|
| Emitowanie koloru: | Naturalny biały, chłodny biały, trójkolorowy (czerwony niebiesko-zielony), niebieski, czysty biały |
| Materiał chipowy: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
Ekran LED Wyświetlacz siatkowy LED Pełny kolor Elastyczny wodoodporny ekran siatkowy P50
| Podziałka pikseli: | P50 , P62,5 , P82,5 , P100 |
|---|---|
| Podanie: | Oświetlenie elewacji, sufit |
| Rodzaj diody LED: | SMD5050 |
Zewnętrzny ekran wideo o rozdzielczości 400 pikseli / m2 SMD5050 Led Mesh 100w / m2
| Podziałka pikseli: | P50 |
|---|---|
| Podanie: | Oświetlenie elewacji, sufit |
| Rodzaj diody LED: | SMD5050 |
IP65 5V 12V 24V Zasilacz SMPS 1A - 30A AC DC Zasilacz CCTV
| Moc wyjściowa: | 60 W, 80 W 100 W 150 W 200 W 250 W 300 W 350 W 400 W |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Tętnienia i hałas: | <80MV |
480*960mm LED Transparent Film Screen 50000H wodoodporny dla wnętrz zewnętrznych
| Jasność: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Skala szarości: | 16-bitowy |
| Napięcie wejściowe: | AC220V-240V/220V |
Ekran z transparentną płytą LED P20 na zewnątrz do reklamy
| Jasność: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| System sterowania: | DMX512 |
| Skala szarości: | 16-bitowy |
Przejrzystość szkła biznesowego P10 LED Display Screen Adhesive LED Transparent Film Screen
| Jasność: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| System sterowania: | DMX512 |
| Skala szarości: | 16-bitowy |

