Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
100W Zasilacz impulsowy LED Niewodoodporny transformator AC90-130V / 170-250v
| Moc wyjściowa: | 100W |
|---|---|
| Napięcie WEJŚCIOWE: | 90–130 V / 170–250 A. |
| Prąd wyjściowy: | 8,3 / 4,2A |
16,7A / 8,3A 12V 24v 200W Zasilacz LED o stałym napięciu
| Moc wyjściowa: | 200w |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 90–130 V / 170–250 A. |
| Prąd wyjściowy: | 16,7 / 8,3 A. |
Wodoodporny zasilacz impulsowy 350W 400W 5V 12V 24V 33,3A
| Moc wyjściowa: | 400 W. |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 16,6A / 33,3A |
| Napięcie wejściowe: | 170-250A |
Zasilacz DC Nie wodoodporny sterownik LED 350W 400W 12v 24v Zasilacz impulsowy
| Moc wyjściowa: | 200w |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 33,3A / 16,6A |
| Napięcie wejściowe: | 90–130 V / 170–250 A. |
DC 5V 60 W 330mA zasilacz LED z 2-letnią gwarancją
| Szczegóły pakowania: | 38 * 29 * 15CM / 50PCS GW: 16KGS NW: 15KGS |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 3-5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T / T Z wyprzedzeniem, Western Union, Paypal, LC |
Zasilacz stałonapięciowy 12 V DC 8.5A 100 W IP20 Sterownik LED AC110 Adapter 220 V.
| Moc wyjściowa: | 100 W. |
|---|---|
| Prąd wyjściowy: | 4.16A / 8.33A |
| Napięcie wejściowe: | 90–130 V / 170–250 A. |
Tanie filmy LED Składane wodoodporne Kreatywne wysokiej jakości tablicy reklamowej elektronicznej Mesh Screen
| Zastosowanie: | krajobraz na zewnątrz |
|---|---|
| Średnica: | 25 mm |
| Nazwa produktu: | Ekran z siatki LED |
24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 wodoodporny zasilacz LED 12v 24v
| Numer modelu: | XH-24W-B |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V/24V |
| Napięcie wejściowe: | 170-265 V |
IP67 Wodoodporny zewnętrzny zasilacz LED 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Numer modelu: | XH-100W-B |
|---|---|
| Wymiar: | 225*53*19mm |
| Napięcie wyjściowe: | 12V/24V |
Zewnętrzny wodoodporny zasilacz LED 24 - 300w 12-24v Sterownik LED
| Numer modelu: | XH-300W-B |
|---|---|
| Wymiar: | 275*76*38mm |
| Napięcie wyjściowe: | 12V/24V |

