Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Sterownik LED 12v / 24v IP68 Zewnętrzny wodoodporny zasilacz LED
| Numer modelu: | XH-400W-B |
|---|---|
| Wymiar: | 275*76*38mm |
| Napięcie wyjściowe: | 12V/24V |
24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 wodoodporny zasilacz LED 12v 24v
| Numer modelu: | XH-24W-B |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12v/24v |
| napięcie wejściowe: | 170-265 V |
24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 wodoodporny zasilacz LED 12v 24v
| Numer modelu: | XH-24W-B |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12v/24v |
| napięcie wejściowe: | 170-265 V |
IP67 Wodoodporny zewnętrzny zasilacz LED 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Numer modelu: | XH-100W-B |
|---|---|
| Wymiar: | 225*53*19mm |
| Napięcie wyjściowe: | 12v/24v |
IP67 wodoodporne zewnętrzne zasilanie LED 12v 24v 24w 60w 100w 150w 200w 250w dla sterownika LED
| Numer modelu: | XH-100W-B |
|---|---|
| Wymiar: | 225*53*19mm |
| Napięcie wyjściowe: | 12v/24v |
wodoodporne zasilanie IP LED z wyjściem 12V/24V do różnych zastosowań
| Numer modelu: | XH-24W-B |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12v/24v |
| napięcie wejściowe: | 170-265 V |
Wodoodporny zasilacz LED IP67 12V 24V 60W 100W 200W 400W 600W, zewnętrzny sterownik LED
| Materiał powłoki: | Stop aluminium |
|---|---|
| Wodoodporność: | IP67 |
| Nazwa przedmiotów: | Zasilanie |
Zasilacz LED, 12V 24V, odporny na deszcz, 200W 400W 600W 1000W, zasilanie LED
| Temperatura przechowywania: | -20°C do +60°C |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V 24V prądu stałego |
| Częstotliwość: | 50-60 Hz |
3 lata gwarancji IP67 24V 36V Wodoodporny zasilacz 250W do oświetlenia LED zewnętrznego
| Materiał skorupy: | Stop aluminium |
|---|---|
| Nazwa przedmiotów: | Zasilacz |
| Wodoodporna ocena: | IP67 |

