Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Zewnętrzne 20mm RGBW LED Eave Lights z Wi-Fi i obsługą zdalnego sterowania
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Światła LED RGBW 24V do zmniejszania napięcia
| Długość życia: | 30 000 godzin |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Możliwość ściemniania: | - Tak, proszę. |
20mm RGBW LED Earves Light do dekoracji świątecznych i Halloween na zewnątrz 30000 godzin żywotności
| Strumień świetlny: | 12 mb |
|---|---|
| Kolor: | RGBW |
| Długość życia: | 30 000 godzin |
Wysoka Jasność Łatwe Sterowanie Inteligentna Aplikacja Bluetooth Sterowanie 20MM 0.4W Wysoka Jasność RGBW Oświetlenie Świąteczne Zewnętrzne Okapów
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Moduł LED do dekoracyjnego oświetlenia zewnętrznego DC 12V 1.5W 3 soczewki, światło wtryskowe SMD2835/SMD5730 1200-15000k
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Kolor: | Biały/zimny biały/ciepły biały |
Moduł oświetlenia LED do dekoracji zewnętrznej z 3 soczewkami Wstrzykiwacz i wodoodporny 1,5W zużycie energii
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Kolor: | Biały/zimny biały/ciepły biały |
Aplikacja sterowana 5V RGB światła LED do dekoracji sal samochodowych Strona 60leds/m IP20/IP65/IP67/IP68
| Ilość LED: | 60 diod LED/m |
|---|---|
| Klasa IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Moc: | 14.4W/M |
Moduł LED 3 światła do szyldu 1,2W Mini SMD LED Moduł wtryskowy 2835
| Moc: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Kolor: | Biały/zimny biały/ciepły biały |
3000/4000/6000k Led Strip Light 5M/Roll 8MM Light Strip Smd 5054 Led Strip Light
| Ilość LED: | 60leds/m |
|---|---|
| Klasa IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Moc: | 60W/5M, 12W/M |
Ip20 RGB Strip Light Smart LED Strip z klejącą się struną światła
| Ilość LED: | 60leds/m |
|---|---|
| Klasa IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Moc: | 14,4 W/m |

