Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2038 produkty.
20mm 0,4W RGB DC12V LED Domowe światło z kątem światła 160 stopni
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Świąteczne trwałe 0,4W 20MM IP67 RGBW Emitting Color PC Dekoracja ciała dla LED Eave Lights
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
IP67 wodoodporne DC24V 1.5W LED Eave Lights z kolorowym oświetlenie RGBW dla outdooru
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -20℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
20 mm średnica IP67 RGBW PC Body LED Eave Lights dla Świątecznej Dekoracji Stałej
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Wodaodporne źródło światła LED 5W 100*38mm PC Shell DC36V IP67
| Nazwa produktu: | XH-G10021P36(RGB)-B1a |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Wielkość: | 100*38mm |
Ochrona IP67 0.6W LED Point Light Source Outdoor 30000 godzin Żywotność
| Nazwa produktu: | XH-Z3006M12-J1e |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC12V |
| Władza: | 0,6 W |
Światła świąteczne LED ze strunami i kolorami RGB
| Władza: | 0,3 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | Plastikowe |
1.5W IP67 RGBW Zewnętrzne i Wewnętrzne Inteligentne Świąteczne Światła Ścieżki Wi-Fi Smart Phone Led Earves Lights
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Dostosowywalne światła LED idealne do projektów dekoracyjnych zewnętrznych
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Kolor: | RGBW |
| Ilość/ciąg: | 30szt./50szt./100szt. |

