Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2038 produkty.
Światła oświetlenia LED z IP67 wodoodporne do dekoracji zewnętrznej
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Kwadratowy kształt Ogrodzenie słoneczne Światło zlew korytarz Światło zewnętrzne LED Korytarz bramy Dziedzińca Villa Dekoracja oświetlenie
| napięcie: | 12V |
|---|---|
| Rodzaj instalacji: | Montowane na powierzchni |
| Temperatura koloru: | RGB |
Wodoszczelny 24V Światło Bożego Narodzenia RGBW Zewnętrzne Światło Punktowe Led Świąteczne światła
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
IP68 RgbW Led Light Party Świąteczne światła zewnętrzne wodoodporne oświetlenie punktowe Świąteczne
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Światło zewnętrzne IP67 RGBW LED Światło z podłączoną energią i mocą 1W
| Władza: | 1 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -20℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
IP67 wodoodporne DC24V 1.5W LED oświetlenia ozdobnego dla dekoracji zewnętrznej z kolorowym oświetlenie RGBW
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -20℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Moduł wtryskowy o wysokiej jasności 2W 3 LED SMD3030 do wodoodpornego światła reklamowego LED
| Temperatura przechowywania: | -20 - 60 |
|---|---|
| Marka chipów: | Dostosowywalne |
| Gwarancja: | 1 rok |
Cena fabryczna 3LED 2W DC12V wodoodporny zewnętrzny moduł oświetlenia LED
| Skuteczność świetlna: | 80 |
|---|---|
| napięcie: | DC12V |
| Temperatura koloru: | 6500K |
Cudowne ziarna 25MM DC12V IP67 rgb 1,5W wodoodporne LED Zewnętrzne i Wewnętrzne programowalne podłogi oświetlenie światła
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Certyfikowane CE źródło światła punktowego RGB LED Światła strunowe do dekoracji świątecznych
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |

