Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2038 produkty.
Taśma LED 24V 8mm Cob Elastyczne światło IP20 5 metrów / rolka do dekoracji
| Numer modelu: | COB-240 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | DC24V |
| Kolor oświetlenia: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
Elastyczna taśma LED Cob Light 24V 10mm 13,5W RGB 5 metrów / rolka do dekoracji
| Numer modelu: | COB-420 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | DC24V |
| Kolor oświetlenia: | iluzja rgb |
Taśma LED IP20 Biała elastyczna lampa 24 V 10 mm 14 W 5 metrów / rolka Cob do dekoracji
| Numer modelu: | COB-608 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | DC24V |
| Kolor oświetlenia: | 2700K+6500K |
Park rozrywki Light Show Light Motif Lights 30mm DC12V 1W wodoodporny LED Street Commercial Display
| Nazwa produktu: | XH-D30S12 |
|---|---|
| Wielkość: | 30*H18mm |
| Moc lampy: | 1 W |
Wodaodporne oświetlenie parku rozrywki 45mm RGB 1W DC12V Stałe zewnętrzne oświetlenie dekoracyjne
| Nazwa produktu: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Wielkość: | 45*H23mm |
| Moc lampy: | 1 W |
Oświetlenie parku rozrywki LED Oświetlenie dekoracyjne 50mm 5050RGB 2W DC12V
| Nazwa produktu: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Wielkość: | 50*H23mm |
| Moc lampy: | 2W |
53mm 2W DC12V RGB LED Rozrywka Światło Targi Cabochon Światła Targi oświetlenie
| Nazwa produktu: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Wielkość: | 53*H28mm |
| Moc lampy: | 2W |
RGB Eave Lights IP67 Stałe światło zewnętrzne DC12V
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
33mm 1W DC12V RGB LED Światło rozrywkowe Targi Cabochon Światła Targi oświetlenie
| Nazwa produktu: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Wielkość: | 30*H18mm |
| Moc lampy: | 1 W |
50mm 5050RGB LED oświetlenie parku rozrywki 2W DC12V oświetlenie dekoracyjne
| Nazwa produktu: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Wielkość: | 50*H23mm |
| Moc lampy: | 2W |

