Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Zewnętrzny moduł oświetleniowy LED Miracle Bean Wodoodporny Ip65 12v 1w
| Moc lampy: | 1W |
|---|---|
| Moc: | 12v |
| Szczegóły pakowania: | Cztery małe pudełka w dużym pudełku |
Moduł oświetleniowy LED IP65 Wodoodporny 1,5 W 65 * 11 MM SMD2835 DC12V Pojedynczy kolor
| Model: | 6011-2835-1,5W |
|---|---|
| Rozpraszanie mocy: | 1,5 W |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
LED Point DMX512 IP67 Wodoodporne światła 30 mm SMD3535 Kolor RGB
| Nazwa produktu: | XH-H3003P12-B1a |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Źródło chipa: | SMD3535 |
Reklama budowlana wodoodporna Nasze drzwi 24V 40mm RGB LED Point Light
| Model produktu: | XH-H4006P24(RGB)-A1a |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Kąt widzenia: | 120° |
Rozrywka programowalny Karnawal światło LED 45mm 1W DC12V RGB Dla oświetlenia dekoracji zewnętrznej
| Nazwa produktu: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Wielkość: | 45*H23mm |
| Moc lampy: | 1 W |
Rozrywka programowalny karnawał światło LED 45mm 2W DC12V RGB Dla oświetlenia dekoracji zewnętrznej
| Nazwa produktu: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Wielkość: | 50*H23mm |
| Moc lampy: | 2W |
Światła zewnętrzne LED 33mm 5050RGB 1W DC12V Dekoracyjne światła targowe Cabochon
| Nazwa produktu: | XH-D33S12 |
|---|---|
| Wielkość: | 33*H16mm |
| Moc lampy: | 1 W |
Dekoracja domu na zewnątrz dachówki Świąteczne światło dachówki oświetlenie RGB dla domu dostawca LED światło świąteczne
| Władza: | 1,5 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
Światło EAVES IP65 RGB stałe światło zewnętrzne z podłączonym zasilaczem do oświetlenia dekoracyjnego w pomieszczeniach zewnętrznych
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |
oświetlenie dekoracyjne EAVES LIGHT IP65 RGB trwałe światło zewnętrzne z podłączonym zasilaczem dla oświetlenia dekoracyjnego w pomieszczeniach zewnętrznych
| Władza: | 0,4 W |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40℃-60℃ |
| Materiał: | PC Muszel+klej |

