Wszystkie produkty
-
Moduł światła LED
-
Światło taśmy LED
-
Wodoodporny zasilacz LED
-
Światło LED do rozrywki
-
Światła LED
-
Światło punktowe LED
-
Źródło światła LED
-
Kwadratowy piksel LED
-
Elastyczny ekran z siatką LED
-
Kurtyna z siatki LED
-
Przezroczysty ekran foliowy LED
-
Ekran kratki LED
-
Listwy oświetleniowe LED liniowe
-
Światło LED Pixel
-
światło reflektora
-
Światła LED
-
Światło LED
-
Danieluyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
Tony'egoI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi... -
ShatyZanim kupiłem parę podobnych kozaków z kwadratową główką, zimowy wygląd jest bardzo wysoki, ponieważ jest zbyt dobry, aby pasował, teraz jest zużyty, kup buty będą fazować taki styl, ten wi...
słowa kluczowe [ pixel light ] Mecz 2036 produkty.
Wysokiej jasności IP65 wodoodporne urządzenia oświetleniowe LED - 12V SMD 3535 do sygnalizacji i oświetlenia
| Wielkość: | 78MM |
|---|---|
| Waga: | 16G |
| Ilość LED: | 1 |
100LM 1W Wodoodporny moduł LED Light LED DC12V Chip Epistar IP65
| Nazwa produktu: | XH-MZ7015M12 |
|---|---|
| Rozmiar: | 70*15mm |
| Moc: | 1 W |
Dostawa fabryczna o wysokiej jasności Atrakcyjna cena Wodoodporny IP65 0,72 W Smd2835 DC12V Moduł oświetleniowy LED RGB
| Nazwa produktu: | 6516-5050-RGB |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC12V |
| Moc: | 0,75 W |
Oświetlenie punktowe LED o mocy 0,6 W Zewnętrzna żywotność 30 000 godzin z ochroną IP67
| Nazwa produktu: | XH-Z3006M12-J1e |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC12V |
| Moc: | 0,6 W |
Liniowa oprawa oświetleniowa LED IP65 1000mm 12W DC24V Jeden kolor do oświetlenia budynków na zewnątrz
| Kąt wiązki: | 160 |
|---|---|
| moc: | 12 W. |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Liniowy pasek świetlny LED 12w DC24V RGB LED Liniowe paski oświetleniowe Fasada budynku zewnętrznego
| Kąt wiązki: | 160 |
|---|---|
| moc: | 12 W. |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Ip65 Led Flood Light Led Okrągły reflektor Led Lampa 9w Oświetlenie zewnętrzne Led Smd Flood Light
| Kąt wiązki: | 10 ° 15 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| moc: | 9 W. |
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ -60 ℃ |
Oświetlenie punktowe LED IP65 18W DC24V Dekoracyjne oświetlenie LED Okrągła lampa zakopana w ziemi 2 lata gwarancji
| moc: | 18 W. |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -20 ℃ -40 ℃ |
| Matrial: | Aluminium |
130lm 1,5w Moduł świetlny SMD2835 Led do znaku reklamowego
| Moc: | 1,5W |
|---|---|
| Temperatura: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Kolor: | biały/czerwony/żółty/zielony/niebieski |
Smd2825 * 3 Moduł światła LED Zewnętrzny wodoodporny Ip65 12v 1w Pojedynczy kolor
| Nazwa produktu: | XH-MZ7003M12 |
|---|---|
| Kolor: | R/G/B/Y/W |
| Moc lampy: | 1 W |

