Jednorazowe światło LED Aluminiowe XH-G3006M12 0,6W dla oświetlenia zewnętrznego 12V
Światło punktowe LED
762 poglądy
Skontaktuj się teraz
Ceny fabryczne 2835 30mm 12V Oświetlenie zewnętrzne 12V pojedyncze światło profilowe aluminiowe * * Zalety OEM i ODM Przejście certyfikacji CE i RoHS Ponad 14 lat doświadczenia, specjalizujemy się w ... Zobacz więcej
Wiadomości odwiedzających ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Skontaktuj się teraz
Ucz się więcej
Powiązane filmy
20mm 12V 0,3W SMD5050 IP67 wodoodporne światło LED z kątem wiązki 120° 00:10
20mm 12V 0,3W SMD5050 IP67 wodoodporne światło LED z kątem wiązki 120°
Światło punktowe LED
RGB DC12V 20mm IP67 PC wodoodporny DMX 0.75W 6LM SMD5050 LED Pixel Light Zewnętrzne światła punktowe 00:24
RGB DC12V 20mm IP67 PC wodoodporny DMX 0.75W 6LM SMD5050 LED Pixel Light Zewnętrzne światła punktowe
40mm Moduł LED o wysokiej jasności DC24V IP67 RGBW LED Punktowe źródło światła z kontrolą DMX512 00:24
40mm Moduł LED o wysokiej jasności DC24V IP67 RGBW LED Punktowe źródło światła z kontrolą DMX512
50mm Przejrzystość Trwałe Wysokiej Jasności LED Punktowe Światło RGB Zmienna IP67 wodoodporne Dekoracja zewnętrzna 00:08
50mm Przejrzystość Trwałe Wysokiej Jasności LED Punktowe Światło RGB Zmienna IP67 wodoodporne Dekoracja zewnętrzna
IP67 12v Stałe Świąteczne Święta Oświetlenie zewnętrzne 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source 00:12
IP67 12v Stałe Świąteczne Święta Oświetlenie zewnętrzne 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source
30 mm Wysokiej Jasności Oszczędność energii LED światło punktowe z elastyczną instalacją do zastosowań wodoodpornych na zewnątrz 00:09
30 mm Wysokiej Jasności Oszczędność energii LED światło punktowe z elastyczną instalacją do zastosowań wodoodpornych na zewnątrz
Wysoka jasność 30mm Wodoodporny RGB Pełnokolorowy Zewnętrzny IP67 DC12V SMD3535 LED Źródło Światła Punktowego 00:25
Wysoka jasność 30mm Wodoodporny RGB Pełnokolorowy Zewnętrzny IP67 DC12V SMD3535 LED Źródło Światła Punktowego
Źródło światła LED
30mm Lifetime Dekoracyjny Smart Led Strip 12V do dekoracji oświetlenia zewnętrznego 00:25
30mm Lifetime Dekoracyjny Smart Led Strip 12V do dekoracji oświetlenia zewnętrznego
Źródło światła LED
Światło taśmy LED
P62.5 Piksele rozmiar elastyczny ekran zasłonowy LED Ekran sieciowy do reklamy zewnętrznej 00:27
P62.5 Piksele rozmiar elastyczny ekran zasłonowy LED Ekran sieciowy do reklamy zewnętrznej
Elastyczny ekran z siatką LED
Świąteczne gorące oświetlenie zewnętrzne o wysokiej jasności 00:26
Świąteczne gorące oświetlenie zewnętrzne o wysokiej jasności
Wodoodporne światło punktowe LED 30mm 40mm 50mm RGB DMX512 IP67 DC24V SMD3535Do budynku 01:53
Wodoodporne światło punktowe LED 30mm 40mm 50mm RGB DMX512 IP67 DC24V SMD3535Do budynku