DC5V 12mm wodoodporne światło pikselowe LED WS28110.3W RGB Pixel LED o profesjonalnej jakości
Światło LED Pixel
510 poglądy
Skontaktuj się teraz
DC5V 12mm wodoodporne światło pikselowe LED WS28110.3W RGB Pixel LED o profesjonalnej jakości * * Specyfikacja Przedmiot piksel LED Model HD1201S05 Typ Moduł LED Temperatura przechowywania -40℃-60℃ ... Zobacz więcej
Wiadomości odwiedzających ZOSTAW WIADOMOŚĆ
Skontaktuj się teraz
Ucz się więcej
Powiązane filmy
30 mm Wysokiej Jasności Oszczędność energii LED światło punktowe z elastyczną instalacją do zastosowań wodoodpornych na zewnątrz 00:09
30 mm Wysokiej Jasności Oszczędność energii LED światło punktowe z elastyczną instalacją do zastosowań wodoodpornych na zewnątrz
Światło punktowe LED
Źródło światła LED
Światło punktowe LED
DC12V 0.2W wodoodporny IP67 jednokolorowy 9mm LED wystawiony na światło dla oświetlenia zewnętrznego 00:29
DC12V 0.2W wodoodporny IP67 jednokolorowy 9mm LED wystawiony na światło dla oświetlenia zewnętrznego
Światło LED Pixel
Miracle Bean RGB 12MM Jasny kolorowy LED Pixel Light Outdoor 0.3W DC5V 00:29
Miracle Bean RGB 12MM Jasny kolorowy LED Pixel Light Outdoor 0.3W DC5V
Cudowne fasolki LED Dekoracje świąteczne LED światło punktowe jednobarwne LED światło piksela 00:32
Cudowne fasolki LED Dekoracje świąteczne LED światło punktowe jednobarwne LED światło piksela
20mm 12V 0,3W SMD5050 IP67 wodoodporne światło LED z kątem wiązki 120° 00:10
20mm 12V 0,3W SMD5050 IP67 wodoodporne światło LED z kątem wiązki 120°
RGB DC12V 20mm IP67 PC wodoodporny DMX 0.75W 6LM SMD5050 LED Pixel Light Zewnętrzne światła punktowe 00:24
RGB DC12V 20mm IP67 PC wodoodporny DMX 0.75W 6LM SMD5050 LED Pixel Light Zewnętrzne światła punktowe
40mm Moduł LED o wysokiej jasności DC24V IP67 RGBW LED Punktowe źródło światła z kontrolą DMX512 00:24
40mm Moduł LED o wysokiej jasności DC24V IP67 RGBW LED Punktowe źródło światła z kontrolą DMX512
50mm Przejrzystość Trwałe Wysokiej Jasności LED Punktowe Światło RGB Zmienna IP67 wodoodporne Dekoracja zewnętrzna 00:08
50mm Przejrzystość Trwałe Wysokiej Jasności LED Punktowe Światło RGB Zmienna IP67 wodoodporne Dekoracja zewnętrzna
IP67 12v Stałe Świąteczne Święta Oświetlenie zewnętrzne 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source 00:12
IP67 12v Stałe Świąteczne Święta Oświetlenie zewnętrzne 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source
12v 2Led Modules 1.2w White Smd 2835 Light Advertising and Backlighting Signs Injection Module Led
Moduł światła LED
High Brightness  SMD 2835 LED Module 3LED 1.5W 160LM Each DC12V for Channel Letter Light Box 00:37
High Brightness SMD 2835 LED Module 3LED 1.5W 160LM Each DC12V for Channel Letter Light Box